Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
Машка маица за трчање
Код на производ:
(IC7641)
adidas

adidas RUN IT

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Предизвик, бегство, енергија – што и да ве однесе до тротоарот, машката маица за трчање adidas RUN IT ви овозможува удобност. Лесната и воздушна ткаенина ве поддржува од првиот до последниот чекор. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Спецификација: Редовно вклопување Тркалезна јака Лесна и прозрачна Рефлектирачки детали AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Предизвик, бегство, енергија – што и да ве однесе до тротоарот, машката маица за трчање adidas RUN IT ви овозможува удобност. Лесната и воздушна ткаенина ве поддржува од првиот до последниот чекор. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Тркалезна јака
 • Лесна и прозрачна
 • Рефлектирачки детали
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош