Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Машки дуксер
Код на производ:
(1373562-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour PROJECT ROCK машкиот дуксер со капа е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Исклучително мека фротир ткаенина со висока пропорција на памук обезбедува повеќе топлина и удобност. Моделот има лежерен крој со спуштени рабови на рамениците, кенгурски џеб и еластични делови на ракавите и рабовите. Спецификација: Прилагодлива капа Еластични делови на ракавите и рабовите Кенгурски џеб Материјал: 73% памук, 27% полиестер.
Подетално

Under Armour PROJECT ROCK машкиот дуксер со капа е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Исклучително мека фротир ткаенина со висока пропорција на памук обезбедува повеќе топлина и удобност. Моделот има лежерен крој со спуштени рабови на рамениците, кенгурски џеб и еластични делови на ракавите и рабовите.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Кенгурски џеб
 • Материјал: 73% памук, 27% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош