Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
adidas D.O.N. Excellence
Машки дуксер
Код на производ:
(IB9396)
adidas

adidas D.O.N. Excellence

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D.O.N. Excellence е машки кошаркарски дуксер направен од лесно, удобно руно. Бидете сигурни и немилосрдни додека ги бркате вашите соништа. Донован Мичел го покажува ова секој ден, без разлика дали учествува во рутински тренинзи или ја тестира својата сила против најдобрите. Овој дуксер го одразува тој стремеж за извонредност со своето лого со потпис на градите. Лабавото вклопување и меката ткаенина од руно обезбедуваат удобно и опуштено чувство за да се чувствувате удобно додека ги постигнувате вашите цели. Спецификација: Поширок крој Капа Кенгурски џеб Еластични манжетни на ракавите и рабовите Лесен материјал за отстранување на влага Полугумен печатен D.O.N. логото Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas D.O.N. Excellence е машки кошаркарски дуксер направен од лесно, удобно руно. Бидете сигурни и немилосрдни додека ги бркате вашите соништа. Донован Мичел го покажува ова секој ден, без разлика дали учествува во рутински тренинзи или ја тестира својата сила против најдобрите. Овој дуксер го одразува тој стремеж за извонредност со своето лого со потпис на градите. Лабавото вклопување и меката ткаенина од руно обезбедуваат удобно и опуштено чувство за да се чувствувате удобно додека ги постигнувате вашите цели.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Капа
 • Кенгурски џеб
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Лесен материјал за отстранување на влага
 • Полугумен печатен D.O.N. логото
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош