Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
NIKE Holidat Shine
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95C019-023)
NIKE

NIKE Holidat Shine

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HADDAD JORDAN HOLIDAT SHINE се долен дел lifestyle тренерки за деца инспириран од кошарката. Долниот дел од тренерката со класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Комбинацијата на класичен изглед со удобност на мек материјал му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со две врвки е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата. Еластичните делови на нозете спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Страничните џебови се идеални за вашиот телефон или слушалки, а логото JUMPMAN јасно го истакнува спортскиот став. Логото на Jumpman на едната нога и натписот JORDAN на другата јасно покажуваат кој е вашиот идол. Дизајниран да комбинира модерен и класичен изглед, носете ги за време на играта, после натпреварот, кога одите на училиште или само кога сакате удобност. Спецификација: Детски тренерки JORDAN Еластичен појас со јамки Еластични делови на нозете JUMPMAN лого Странични џебови.
Подетално

HADDAD JORDAN HOLIDAT SHINE се долен дел lifestyle тренерки за деца инспириран од кошарката. Долниот дел од тренерката со класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Комбинацијата на класичен изглед со удобност на мек материјал му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со две врвки е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата. Еластичните делови на нозете спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Страничните џебови се идеални за вашиот телефон или слушалки, а логото JUMPMAN јасно го истакнува спортскиот став. Логото на Jumpman на едната нога и натписот JORDAN на другата јасно покажуваат кој е вашиот идол. Дизајниран да комбинира модерен и класичен изглед, носете ги за време на играта, после натпреварот, кога одите на училиште или само кога сакате удобност.
Спецификација:

 • Детски тренерки
 • JORDAN
 • Еластичен појас со јамки
 • Еластични делови на нозете
 • JUMPMAN лого
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош