Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
Детска маица
Код на производ:
(CHA231B808-Z5)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH е маица за момчиња која има препознатлив Champion изглед. Таа е одличен избор за носење за време на секојдневните активности на училиште или за спортување за време на викендот. Удобна и лесна за носење, оваа маичка со кратки ракави е направена од мека ткаенина богата со памук. Доминантното лого на Champion на предната страна и дава на оваа маица за момчиња впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во целодневна удобност и спортски стил со маичката за момчиња Champion ROCH. Спецификација: Маица за момчиња Дозволено е перење во машина Champion лого.
Подетално

Champion ROCH е маица за момчиња која има препознатлив Champion изглед. Таа е одличен избор за носење за време на секојдневните активности на училиште или за спортување за време на викендот. Удобна и лесна за носење, оваа маичка со кратки ракави е направена од мека ткаенина богата со памук. Доминантното лого на Champion на предната страна и дава на оваа маица за момчиња впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во целодневна удобност и спортски стил со маичката за момчиња Champion ROCH.
Спецификација:

 • Маица за момчиња
 • Дозволено е перење во машина
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B806-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B806-67
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B808-Z4
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Помош