Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
Машки дуксер
Код на производ:
(IC0218)
adidas

adidas Harden Travel

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Harden Travel машки lifestyle дуксер кој ви ја носи удобноста што ја знаете и ја сакате. Нема ништо лошо во тоа да имате дуксери за секој ден во неделата, но вие ќе сакате да го носите овој аdidas дуксер од вашиот идол Џејмс Харден секој ден во неделата! Капата се преклопува и дава целосна удобност и опуштен изглед. Ребрести манжетни на ракавите и половината го одржуваат дуксерот на место додека се движите. Логото со потпис на Харден укажува на еден од најкреативните стрелци во НБА. Спецификација: Mашки дуксер - lifestyle Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор Логото со потпис на Харден Капата се преклопува.
Подетално

adidas Harden Travel машки lifestyle дуксер кој ви ја носи удобноста што ја знаете и ја сакате. Нема ништо лошо во тоа да имате дуксери за секој ден во неделата, но вие ќе сакате да го носите овој аdidas дуксер од вашиот идол Џејмс Харден секој ден во неделата! Капата се преклопува и дава целосна удобност и опуштен изглед. Ребрести манжетни на ракавите и половината го одржуваат дуксерот на место додека се движите. Логото со потпис на Харден укажува на еден од најкреативните стрелци во НБА.
Спецификација:

 • Mашки дуксер - lifestyle
 • Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор
 • Логото со потпис на Харден
 • Капата се преклопува

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош