Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Graphic
NIKE Air Graphic
NIKE Air Graphic
NIKE Air Graphic
NIKE Air Graphic
NIKE Air Graphic
Детска маица
Код на производ:
(86K666-001)
NIKE

NIKE Air Graphic

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE AIR GRAPHIC е lifestyle маица за момчиња Оваа маицаа со кратки ракави е совршена за слоевитост. Изработена од мека жерсеј ткаенина, има ребреста јака и спуштени раменици за опуштено вклопување. Шареното лого на Nike испечатено на градите обезбедува стилски и лежерен изглед што ќе го сака вашето момче. Спецификација: Lifestyle маичка за момчиња Спуштени раменици Шарено лого Nike Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE AIR GRAPHIC е lifestyle маица за момчиња Оваа маицаа со кратки ракави е совршена за слоевитост. Изработена од мека жерсеј ткаенина, има ребреста јака и спуштени раменици за опуштено вклопување. Шареното лого на Nike испечатено на градите обезбедува стилски и лежерен изглед што ќе го сака вашето момче.
Спецификација:

 • Lifestyle маичка за момчиња
 • Спуштени раменици
 • Шарено лого Nike
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 86K524-U89
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 86K607-042
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Помош