Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
Детски дуксер
Код на производ:
(95C154-023)
NIKE

NIKE Jordan "23"

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN “23” е детски дуксер наменет за момчиња кои сакаат да покажат кого поддржуваат. Овој дуксер има дизајн во боја и Jordan графика на градите го комплетира изгледот. Изработен од меко руно, овој дуксер ќе пружи пријатен комфор, додека кенгурскиот џеб ќе може да складира разни ситници. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Спецификација: Детски дуксер со капа - lifestyle Француски фротир Ребрести еластични делови Лого на Jumpman Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN “23” е детски дуксер наменет за момчиња кои сакаат да покажат кого поддржуваат. Овој дуксер има дизајн во боја и Jordan графика на градите го комплетира изгледот. Изработен од меко руно, овој дуксер ќе пружи пријатен комфор, додека кенгурскиот џеб ќе може да складира разни ситници. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капа - lifestyle
 • Француски фротир
 • Ребрести еластични делови
 • Лого на Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C184-X79
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 95C154-B65
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C017-023
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Помош