Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
Машка јакна
Код на производ:
(H44547)
adidas

adidas Own the Run

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN е машка јакна за трчање која ќе ве поддржи на вашата рута. Лесна и прозрачна, оваа јакна е удобна за секојдневно носење. Можете да складирате мали предмети во џебовите со патент. Кога врне или е студено, капата ќе ве заштити. Предизвикајте се да трчате на дожд и да се чувствувате силно и самоуверено. Спецификација: Машка јакна за трчање Рамен крој Целосна патент Странични џебови со патент Капа Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas OWN THE RUN е машка јакна за трчање која ќе ве поддржи на вашата рута. Лесна и прозрачна, оваа јакна е удобна за секојдневно носење. Можете да складирате мали предмети во џебовите со патент. Кога врне или е студено, капата ќе ве заштити. Предизвикајте се да трчате на дожд и да се чувствувате силно и самоуверено.
Спецификација:

 • Машка јакна за трчање
 • Рамен крој
 • Целосна патент
 • Странични џебови со патент
 • Капа
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Маица H44546
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HL6508
  4.412 ДЕН
  Заштеда 35%
  6.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна H58592
  3.002 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.288 ДЕН
  Помош