Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(HZ4382)
adidas

adidas Lounge Fleece

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Стилскиот lifestyle дуксер за жени adidas Lounge Fleece е изработен од памук и полиестерско руно за добро чувство на тежина. Без разлика дали го носите со течно здолниште или разгорени фармерки, овој дуксер се чувствува пријатно и пријатно, точно. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Поширок крој Тркалезна јака со еластична манжетна Bomber должина Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер.
Подетално

Стилскиот lifestyle дуксер за жени adidas Lounge Fleece е изработен од памук и полиестерско руно за добро чувство на тежина. Без разлика дали го носите со течно здолниште или разгорени фармерки, овој дуксер се чувствува пријатно и пријатно, точно. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тркалезна јака со еластична манжетна
 • Bomber должина
 • Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош