Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
Женска маица за трчање
Код на производ:
(IC5192)
adidas

adidas Own the Run

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Own the Run е женска трчачка маичка која ќе ви пружи максимална поддршка за време на секојдневните тренинзи или на денот на одлучувачка трка. Направен е од рециклиран полиестер кој ќе ви овозможи да се чувствувате суво и удобно за време на тренингот. Нашата позната технологија AEROREADY ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува свежи наутро. Кошулата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век и е идеална за кратки трчања. Дискретното лого на аdidas и 3 ленти јасно го истакнуваат вашиот спортски стил. Спецификација: Женска маица за трчање Краток ракав Засилена јака Состав: 100% рециклиран полиестер Лого на adidas и 3 ленти AEROREADY технологија.
Подетално

adidas Own the Run е женска трчачка маичка која ќе ви пружи максимална поддршка за време на секојдневните тренинзи или на денот на одлучувачка трка. Направен е од рециклиран полиестер кој ќе ви овозможи да се чувствувате суво и удобно за време на тренингот. Нашата позната технологија AEROREADY ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува свежи наутро. Кошулата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век и е идеална за кратки трчања. Дискретното лого на аdidas и 3 ленти јасно го истакнуваат вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Лого на adidas и 3 ленти
 • AEROREADY технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HM4319
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC5190
  1.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош