Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Roll Neck
UNDER ARMOUR Roll Neck
UNDER ARMOUR Roll Neck
UNDER ARMOUR Roll Neck
UNDER ARMOUR Roll Neck
UNDER ARMOUR Roll Neck
Женска маица
Код на производ:
(1374523-469)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Roll Neck

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
2.723 ДЕН
Заштеда: 1.167 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Roll Neck е исклучително мек, лесен и топол женски дуксер за тренинг. Доколку ви треба нешто што ви го покрива вратот, ова е идеалниот избор. Плус, се чувствува одлично и ве одржува топло за да можете да останете во движење на студ. Ултра мека и еластична ColdGear® ткаенина обезбедува целодневна топлина и траен комфор. Мрежести панели под пазувите и на задната страна нудат дополнителна дишливост каде што ви треба. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека ролната обезбедува дополнителна покривност и топлина. Спецификација: ColdGear® ткаенина Рол јака Мрежести панели под пазувите и на задната страна Состав: 88% полиестер, 12% еластин.
Подетално

Under Armour Roll Neck е исклучително мек, лесен и топол женски дуксер за тренинг. Доколку ви треба нешто што ви го покрива вратот, ова е идеалниот избор. Плус, се чувствува одлично и ве одржува топло за да можете да останете во движење на студ. Ултра мека и еластична ColdGear® ткаенина обезбедува целодневна топлина и траен комфор. Мрежести панели под пазувите и на задната страна нудат дополнителна дишливост каде што ви треба. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека ролната обезбедува дополнителна покривност и топлина. Спецификација:

 • ColdGear® ткаенина
 • Рол јака
 • Мрежести панели под пазувите и на задната страна
 • Состав: 88% полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Маица 1356305-558
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  954 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1373969-001
  2.334 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.890 ДЕН
  Помош