Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машка маица
Код на производ:
(FD0048-063)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машка кошаркарска маица со кратки ракави. Нашиот белег го направивме дизајнирајќи ја оваа маица со ставање на голем Swoosh на предната страна. Технологијата Nike Dri-FIT е одговорна да ја држи секоја капка пот што подалеку од вас, за да останете суви и удобни. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Машинско перење Лого на Nike Swoosh Состав: 57% памук, 43% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT е машка кошаркарска маица со кратки ракави. Нашиот белег го направивме дизајнирајќи ја оваа маица со ставање на голем Swoosh на предната страна. Технологијата Nike Dri-FIT е одговорна да ја држи секоја капка пот што подалеку од вас, за да останете суви и удобни. Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Лого на Nike Swoosh
 • Состав: 57% памук, 43% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9593-010
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0067-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош