Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
adidas Run Fast 2in1
Код на производ:
(HS8614)
adidas

adidas Run Fast 2in1

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Брзото трчање бара храброст, напорна работа и правилна облека, а женските шорцеви за трчање adidas RUN FAST 2in1 се направени за брзина. Тенкото вклопување гарантира дека ништо не ви пречи кога ќе го забрзате темпото. Внатрешните шорцеви ги поддржуваат вашите мускули, а надворешниот слој едвај се чувствува кога чекорите. Рефлексивните детали сјаат кога видливоста се намалува, а вие сè уште имате енергија и волја да трчате. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Дизајн 2 во 1 Внатрешни шорцеви со компресија Лесен надворешен слој Еластичен прилагодлив појас Џебови Состав: Надворешен слој: 100% полиестер; внатрешни шорцеви: 82% рециклиран полиестер, 18% еластин.
Подетално

Брзото трчање бара храброст, напорна работа и правилна облека, а женските шорцеви за трчање adidas RUN FAST 2in1 се направени за брзина. Тенкото вклопување гарантира дека ништо не ви пречи кога ќе го забрзате темпото. Внатрешните шорцеви ги поддржуваат вашите мускули, а надворешниот слој едвај се чувствува кога чекорите. Рефлексивните детали сјаат кога видливоста се намалува, а вие сè уште имате енергија и волја да трчате. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Дизајн 2 во 1
 • Внатрешни шорцеви со компресија
 • Лесен надворешен слој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Џебови
 • Состав: Надворешен слој: 100% полиестер; внатрешни шорцеви: 82% рециклиран полиестер, 18% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Маица HM4319
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош