Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA231B604-Z4)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подарете му на вашето момче удобност без ограничувања со Champion BOYS ROCH HOODY. Овој дуксер со модерен крој е изработен од материјал познат пред се по неговата голема удобност, мекост и трајна форма и совршено вклопување. Еластичните делови на ракавите и околу половината ќе го одржи дуксерот на место без разлика колку е активно вашето момче, а исто така ќе го загрее со задржување на телесната топлина. Тенок, со големо лого на Champion на центарот на градите, овој дуксер може да се комбинира со секакви долни тренерки или фармерки. Вашето момче ќе изгледа убаво додека ужива во целодневната удобност во дуксерот Champion. Спецификација: Детски дуксер со капа Голем кенгурски џеб Еластични делови на ракавите и околу половината.
Подетално

Подарете му на вашето момче удобност без ограничувања со Champion BOYS ROCH HOODY. Овој дуксер со модерен крој е изработен од материјал познат пред се по неговата голема удобност, мекост и трајна форма и совршено вклопување. Еластичните делови на ракавите и околу половината ќе го одржи дуксерот на место без разлика колку е активно вашето момче, а исто така ќе го загрее со задржување на телесната топлина. Тенок, со големо лого на Champion на центарот на градите, овој дуксер може да се комбинира со секакви долни тренерки или фармерки. Вашето момче ќе изгледа убаво додека ужива во целодневната удобност во дуксерот Champion.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капа
 • Голем кенгурски џеб
 • Еластични делови на ракавите и околу половината

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA231B605-Z5
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA231B602-02
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA231B601-02
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Помош