Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женска јакна
Код на производ:
(DX1037-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
3.913 ДЕН
Заштеда: 1.677 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женската горна тренерка и истрчајте ги километрите на лентата за трчање. Ви дава меко чувство и многу простор за складирање на вашите основни работи. Со ткаенина што ја отстранува потта и патент со целосна должина, ќе уживате во свежо чувство и удобност додека трчате. Дополнителната ширина во ракавите и центарот овозможува лесно раслојување. Двата странични џебови имаат двослоен дизајн, што ги прави совршено безбедни за вашите вредни предмети без патенти или сушење. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мрежестите панели на ракавите обезбедуваат дишење. Спецификација: Женска горна тренерка за трчање Странични џебови Патент со целосна должина Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Облечете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женската горна тренерка и истрчајте ги километрите на лентата за трчање. Ви дава меко чувство и многу простор за складирање на вашите основни работи. Со ткаенина што ја отстранува потта и патент со целосна должина, ќе уживате во свежо чувство и удобност додека трчате. Дополнителната ширина во ракавите и центарот овозможува лесно раслојување. Двата странични џебови имаат двослоен дизајн, што ги прави совршено безбедни за вашите вредни предмети без патенти или сушење. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мрежестите панели на ракавите обезбедуваат дишење.
Спецификација:

 • Женска горна тренерка за трчање
 • Странични џебови
 • Патент со целосна должина
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош