Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
adidas Basic 3-Stripes
Машки тренерки
Код на производ:
(IC6747)
adidas

adidas Basic 3-Stripes

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL -
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL -
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ништо не се комбинира толку лесно како машката тренерка adidas Basic 3-Stripes. Оваа основна комбинација е совршена за лесно да го покажете вашиот стил, без разлика дали се среќавате со пријателите или одите на попладневна прошетка. Прилагодливиот појас ви овозможува да го прилагодите приспособувањето за да одговара на вашиот стил и потреби за удобност. Со карактеристичните adidas пруги, ја истакнувате вашата спортска гордост. Спецификација: Regular fit Горниот дел е со затворање со патент и јака Долниот дел е со еластичен појас Еластични манжетни на ракавите, рабовите и нозете Џебови на горниот дел Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Ништо не се комбинира толку лесно како машката тренерка adidas Basic 3-Stripes. Оваа основна комбинација е совршена за лесно да го покажете вашиот стил, без разлика дали се среќавате со пријателите или одите на попладневна прошетка. Прилагодливиот појас ви овозможува да го прилагодите приспособувањето за да одговара на вашиот стил и потреби за удобност. Со карактеристичните adidas пруги, ја истакнувате вашата спортска гордост.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Горниот дел е со затворање со патент и јака
 • Долниот дел е со еластичен појас
 • Еластични манжетни на ракавите, рабовите и нозете
 • Џебови на горниот дел
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Маица IC3710
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.988 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош