Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
Машка маица
Код на производ:
(DC5094-010)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машка маичка со класичен принт Nike Sportswear Swoosh за класична атлетска удобност. Големото и смело лого на Nike на меката памучна конструкција го прави ова парче задолжително во гардеробата на секој маж. Истакнатите графики им даваат до знаење на сите на кои сте им верувале кога станува збор за стилот. Функционална, може да се носи цела година во различни дневни пригоди. Големиот удел на памук во производството зборува за квалитетот на производството и стабилноста на формата по многу носења и перења. Спецификација: Машка маица – lifestyle Краток ракав Заоблено деколте Nike графика Машинско перење Состав: 50% полиестер, 50% памук.
Подетално

Машка маичка со класичен принт Nike Sportswear Swoosh за класична атлетска удобност. Големото и смело лого на Nike на меката памучна конструкција го прави ова парче задолжително во гардеробата на секој маж. Истакнатите графики им даваат до знаење на сите на кои сте им верувале кога станува збор за стилот. Функционална, може да се носи цела година во различни дневни пригоди. Големиот удел на памук во производството зборува за квалитетот на производството и стабилноста на формата по многу носења и перења.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Заоблено деколте
 • Nike графика
 • Машинско перење
 • Состав: 50% полиестер, 50% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош