Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
Машки дуксер
Код на производ:
(HS7490)
adidas

adidas Tiro

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поминете го денот во удобност и стил со машкиот дуксер за фудбал adidas Tiro. Обезбедувајќи стилски, стилски изглед, овој дуксер е совршен за пред и после вашиот следен тренинг. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви дури и кога температурата ќе почне да расте, а препознатливите ленти на adidas ќе ви овозможат да ја носите вашата adidas гордост каде и да одите. Спецификација: Regular fit Еластични делови на ракавите и рабовите AEROREADY технологија Џебови со патент Целосно затворање со патент Исправена јака 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Поминете го денот во удобност и стил со машкиот дуксер за фудбал adidas Tiro. Обезбедувајќи стилски, стилски изглед, овој дуксер е совршен за пред и после вашиот следен тренинг. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви дури и кога температурата ќе почне да расте, а препознатливите ленти на adidas ќе ви овозможат да ја носите вашата adidas гордост каде и да одите.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • AEROREADY технологија
 • Џебови со патент
 • Целосно затворање со патент
 • Исправена јака
 • 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC6791
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Помош