Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Printed Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(36K428-U8K)
NIKE

NIKE Printed Hoodie

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE PRINTED HOODIE е детски lifestyle дуксер за помали девојчиња кој е погоден за сите прилики. Овој дуксер со капуљача е направен од меко и растегливо руно за удобно вклопување, а еластичните делови на ракавите спречуваат несакано движење и студен воздух. Целокупната Nike графика го комплетира изгледот. Спецификација: Дуксер за помали девојчиња Капа Лого и графика на Nike Кенгурски џеб Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE PRINTED HOODIE е детски lifestyle дуксер за помали девојчиња кој е погоден за сите прилики. Овој дуксер со капуљача е направен од меко и растегливо руно за удобно вклопување, а еластичните делови на ракавите спречуваат несакано движење и студен воздух. Целокупната Nike графика го комплетира изгледот.
Спецификација:

 • Дуксер за помали девојчиња
 • Капа
 • Лого и графика на Nike
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 36K428-U5V
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 36K135-E1B
  1.494 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 36J975-A9Y
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.434 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.390 ДЕН
  Помош