Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
Детски дуксер
Код на производ:
(HR4353)
adidas

adidas Messi

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Messi е лесна и удобна унисекс јуниорска фудбалска маичка за тренинг. Покажете со гордост кој бренд го застапувате и чиј тим сте дел со оваа интересна маичка на аdidas. Дел од колекцијата на adidas Messi инспирирана од обувките, има двобојна патент кој лесно го прилагодува отворот. Нашата позната технологија AEROREADY која ја отстранува потта од кожата ќе се погрижи да останете суви и свежи. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Облечете го овој фудбалски дрес на adidas и блеснете во стилот на Меси со потпис. Спецификација: Унисекс детска маичка за јуниори и фудбал Дел е од колекцијата на adidas Messi AEROREADY технологија Двотонски патент.
Подетално

adidas Messi е лесна и удобна унисекс јуниорска фудбалска маичка за тренинг. Покажете со гордост кој бренд го застапувате и чиј тим сте дел со оваа интересна маичка на аdidas. Дел од колекцијата на adidas Messi инспирирана од обувките, има двобојна патент кој лесно го прилагодува отворот. Нашата позната технологија AEROREADY која ја отстранува потта од кожата ќе се погрижи да останете суви и свежи. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Облечете го овој фудбалски дрес на adidas и блеснете во стилот на Меси со потпис.
Спецификација:

 • Унисекс детска маичка за јуниори и фудбал
 • Дел е од колекцијата на adidas Messi
 • AEROREADY технологија
 • Двотонски патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.544 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.088 ДЕН
  Големина
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Помош