Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(FJ4894-532)
NIKE

NIKE Sportswear

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска lifestyle маица која ќе го придружува секој ваш активен ден. Изработена е од лесна ткаенина, пријатна на допир, која во контакт со вашата кожа дава пријатност и удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Лесно се комбинира со останатиот дел од вашата гардероба, така што вашиот спортско-елегантен стил нема да дојде во прашање. Спецификација: Женска маица Краток ракав Засилена јака.
Подетално

Nike Sportswear е женска lifestyle маица која ќе го придружува секој ваш активен ден. Изработена е од лесна ткаенина, пријатна на допир, која во контакт со вашата кожа дава пријатност и удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Лесно се комбинира со останатиот дел од вашата гардероба, така што вашиот спортско-елегантен стил нема да дојде во прашање.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Diellza
   Diellza

   08.05.2023. 16:47

  Слични производи

  Помош