Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Код на производ:
(DQ5802-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изработени од меко руно, женските шорцеви lifestyle, Nike Sportswear Club Fleece се омилени поради нивната удобност и доследното вклопување. Дизајнирани да се комбинираат со вашите омилени маици, овие опуштени шорцеви нудат супер меко чувство. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Џебовите овозможуваат брзо складирање на клучеви, телефон и ладни раце. Спецификација: Relaxed fit Средно длабок струк Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Изработени од меко руно, женските шорцеви lifestyle, Nike Sportswear Club Fleece се омилени поради нивната удобност и доследното вклопување. Дизајнирани да се комбинираат со вашите омилени маици, овие опуштени шорцеви нудат супер меко чувство. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Џебовите овозможуваат брзо складирање на клучеви, телефон и ладни раце. Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Средно длабок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ4899-532
  3.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ4899-294
  3.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.990 ДЕН
  Помош