Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
Машка маица
Код на производ:
(1361901-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Baseline

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот кошаркарски дрес Under Armour BASELINE е направен за луѓе кои ја сакаат и живеат за кошарката. Со него ќе добиете многу удобно и удобно загревање. Ултра меката мрежеста ткаенина обезбедува дишење, така што ништо не ви пречи за време на играта. Ткаенината што брзо се суши и лесно ја отстранува потта од кожата, како и технологијата за спречување на непријатни мириси ја прават секоја физичка активност удобна. Спецификација: Машка маичка Двостран дизајн Спуштени раменици Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машкиот кошаркарски дрес Under Armour BASELINE е направен за луѓе кои ја сакаат и живеат за кошарката. Со него ќе добиете многу удобно и удобно загревање. Ултра меката мрежеста ткаенина обезбедува дишење, така што ништо не ви пречи за време на играта. Ткаенината што брзо се суши и лесно ја отстранува потта од кожата, како и технологијата за спречување на непријатни мириси ја прават секоја физичка активност удобна.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Двостран дизајн
 • Спуштени раменици
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош