Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Love Icon
NIKE Love Icon
NIKE Love Icon
NIKE Love Icon
NIKE Love Icon
NIKE Love Icon
Детска маица
Код на производ:
(36K603-Y4K)
NIKE

NIKE Love Icon

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LOVE ICON е lifestyle маица за помали девојчиња која е погодна за сите прилики. Овој горен дел со кратки ракави има ребрест врат и е направен од мека маичка која нуди мекост и удобност во текот на целиот ден. Графичкиот дизајн на Nike на градите обезбедува трендовски изглед кој комбинира удобност и стил. Спецификација: Lifestyle маица за помали девојчиња Кратки ракави Ребреста јака Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

LOVE ICON е lifestyle маица за помали девојчиња која е погодна за сите прилики. Овој горен дел со кратки ракави има ребрест врат и е направен од мека маичка која нуди мекост и удобност во текот на целиот ден. Графичкиот дизајн на Nike на градите обезбедува трендовски изглед кој комбинира удобност и стил.
Спецификација:

 • Lifestyle маица за помали девојчиња
 • Кратки ракави
 • Ребреста јака
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36K604-001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 36K603-A9Y
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36J945-A9Y
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  654 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.090 ДЕН
  Помош