Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
Детска маица
Код на производ:
(CHA231B809-01)
CHAMPION

CHAMPION C-Book

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
667 ДЕН
Заштеда: 223 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа маичка Champion BOYS C-BOOK го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Тоа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Едноставниот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесен и удобен за носење, а целосниот принт го комплетира спортскиот стил на маицата за ова момче. Спецификација: Маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав.
Подетално

Оваа маичка Champion BOYS C-BOOK го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Тоа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Едноставниот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесен и удобен за носење, а целосниот принт го комплетира спортскиот стил на маицата за ова момче.
Спецификација:

 • Маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B806-10
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B806-67
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231B808-Z4
  1.042 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.390 ДЕН
  Помош