Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Женска маица
Код на производ:
(FD2884-100)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh е женска маица за тренинг, идеална за секаков вид вежбање. Маичката е изработена од материјал што дише, па затоа е одличен избор за сите вас кои го сакате квалитетот и удобноста, без разлика дали тренирате во теретана или на отворено. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви и свежи. Класичниот модел на маица, со стандарден крој, лесно може да се комбинира со други парчиња облека, а истакнатото лого на Swoosh ја покажува вашата посветеност на вашиот омилен бренд. Спецификација: Женска маица за тренинг Стандарден крој Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 58% памук, 42% полиестер.
Подетално

Nike Swoosh е женска маица за тренинг, идеална за секаков вид вежбање. Маичката е изработена од материјал што дише, па затоа е одличен избор за сите вас кои го сакате квалитетот и удобноста, без разлика дали тренирате во теретана или на отворено. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви и свежи. Класичниот модел на маица, со стандарден крој, лесно може да се комбинира со други парчиња облека, а истакнатото лого на Swoosh ја покажува вашата посветеност на вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Стандарден крој
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 58% памук, 42% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош