Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ2425-309)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер за тренирање Nike Dri-Fit се чувствува добро на кожата пред, после и за време на тренингот. Дуксерот е направен со технологија која ја отстранува потта и ви помага да останете суви во секоја фаза од вежбањето. Овој производ е направен од 100% одржливи материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и органски памучни влакна. Останете фокусирани на резултатот до крајот на тренингот во опрема која не ве задржува, но дава удобност и поддршка. Мекиот француски фротир остава пријатно чувство на кожата, а можете да уживате во кројот и дизајнот на дуксерот Nike Dri-Fit во удобноста на вашиот дом.Спецификација: Машки дуксери за тренинг Класично вклопување Капа Dri-Fit технологија Преден џеб Машинско перење Еластични делови на ракавите и рабовите Состав: 61% памук, 39% полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер за тренирање Nike Dri-Fit се чувствува добро на кожата пред, после и за време на тренингот. Дуксерот е направен со технологија која ја отстранува потта и ви помага да останете суви во секоја фаза од вежбањето. Овој производ е направен од 100% одржливи материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и органски памучни влакна. Останете фокусирани на резултатот до крајот на тренингот во опрема која не ве задржува, но дава удобност и поддршка. Мекиот француски фротир остава пријатно чувство на кожата, а можете да уживате во кројот и дизајнот на дуксерот Nike Dri-Fit во удобноста на вашиот дом.
Спецификација:

 • Машки дуксери за тренинг
 • Класично вклопување
 • Капа
 • Dri-Fit технологија
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV9906-012
  4.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.190 ДЕН
  Помош