Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
adidas Terrex Classic
Машка маица
Код на производ:
(HZ1397)
adidas

adidas Terrex Classic

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Само една работа го надминува чувството на задоволство по долго трчање - облекувањето на меката памучна маица adidas Terrex Classic Lifestyle маица. Удобното, секојдневно чувство што го нуди ја прави оваа маица идеална за денови на рутина и одмор по напорниот тренинг. Закрепнувањето е постигнато. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Редовно вклопување Кратки ракави Тркалезна јака Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

Само една работа го надминува чувството на задоволство по долго трчање - облекувањето на меката памучна маица adidas Terrex Classic Lifestyle маица. Удобното, секојдневно чувство што го нуди ја прави оваа маица идеална за денови на рутина и одмор по напорниот тренинг. Закрепнувањето е постигнато. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош