Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
Машки дуксер
Код на производ:
(1374495-781)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Meridian

Претходна цена
8.290 ДЕН
Моментална цена
8.290 ДЕН
Цена со попуст
6.632 ДЕН
Заштеда: 1.658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката јакна за вежбање Under Armour Meridian е направена од специјално дизајнирана ткаенина која обезбедува уникатен вид на мекост што сè уште ја отстранува потта како шампион. Лесна е, прозрачна и подготвена за вежбање. Затворањето со патент го прави идеален за слоевитост. Нејзиниот материјал ја отстранува потта и се суши многу брзо, и е еластичен во сите четири правци, обезбедувајќи целосна слобода на движење. Спецификација: Целосно затворање со патент Раглан ракави Странични џебови со патент Состав: 78% полиестер, 22% еластин.
Подетално

Машката јакна за вежбање Under Armour Meridian е направена од специјално дизајнирана ткаенина која обезбедува уникатен вид на мекост што сè уште ја отстранува потта како шампион. Лесна е, прозрачна и подготвена за вежбање. Затворањето со патент го прави идеален за слоевитост. Нејзиниот материјал ја отстранува потта и се суши многу брзо, и е еластичен во сите четири правци, обезбедувајќи целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Раглан ракави
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 78% полиестер, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош