Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition
Машка маица
Код на производ:
(DN4719-010)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers Statement Edition

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
2.895 ДЕН
Заштеда: 2.895 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Los Angeles Lakers Statement Edition е машка маица со долги ракави за кошарка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, овозможувајќи ви да останете суви и свежи. Мрежеста, прозрачна ткаенина ќе ви помогне да се раззладите. Деталите за тимот и Jumpman логото ја покажуваат вашата љубов кон играта. Спецификација: Долги ракави Dri-FIT Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Los Angeles Lakers Statement Edition е машка маица со долги ракави за кошарка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, овозможувајќи ви да останете суви и свежи. Мрежеста, прозрачна ткаенина ќе ви помогне да се раззладите. Деталите за тимот и Jumpman логото ја покажуваат вашата љубов кон играта.
Спецификација:

 • Долги ракави
 • Dri-FIT
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9593-010
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0048-063
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош