Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
UNDER ARMOUR Hoodie FOTC
Женски дуксер
Код на производ:
(1374527-767)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hoodie FOTC

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
2.245 ДЕН
Заштеда: 2.245 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR Crop Hoodie FOTC е совршен женски дуксер со капуљача затоа што сакате сојузник во обидот да го дадете најдоброто од себе на секој тренинг. Супер мека памучна мешавина од руно со брусена внатрешност за дополнителна топлина. Поради кратката должина е идеален за слоевитост. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Лесно прилагодливата капа со врвки додава покривање. Графиката UA преку целиот дуксер го олеснува комбинирањето со остатокот од гардеробата и ја додава естетиката. Спецификација: Женски дуксер за тренинг Капуљача со врвки Ребрести еластични делови Скратена должина Машинско перење Состав: 80% памук и 20% полиестер.
Подетално

UNDER ARMOR Crop Hoodie FOTC е совршен женски дуксер со капуљача затоа што сакате сојузник во обидот да го дадете најдоброто од себе на секој тренинг. Супер мека памучна мешавина од руно со брусена внатрешност за дополнителна топлина. Поради кратката должина е идеален за слоевитост. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Лесно прилагодливата капа со врвки додава покривање. Графиката UA преку целиот дуксер го олеснува комбинирањето со остатокот од гардеробата и ја додава естетиката.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Капуљача со врвки
 • Ребрести еластични делови
 • Скратена должина
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1369855-669
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Помош