Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
UNDER ARMOUR Run Storm Trail
Женски дуксер
Код на производ:
(1374472-767)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Storm Trail

Претходна цена
8.390 ДЕН
Моментална цена
8.390 ДЕН
Цена со попуст
6.712 ДЕН
Заштеда: 1.678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR RUN STORM е женска јакна за трчање која секоја спортистка без разлика дали се занимава професионално или рекреативно мора да ја има во својот гардеробер. Технологијата UA Storm му помага на ткаенината да ја одврати водата без да го жртвува дишењето. Таа е отпорна на ветер, а издржливиот материјал за истегнување на четири начини обезбедува подобра мобилност, така што ќе бидете фокусирани на постигнување на вашите цели. Опуштената јака обезбедува дополнителна покриеност. Двојните џебови со горната врата и страничниот влез со раката се идеални за мали основни работи. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Внатрешната мрежеста облога и горните слоеви ја зголемуваат можноста за дишење. Со оваа јакна нема да се грижите за временските услови, секогаш ќе бидете подготвени за спортски активности. Спецификација: Женска јакна за трчање Патент со целосна должина UA Storm технологија Двојни џебови со преклоп и страничен влез Интересна графика Машинско перење Состав: 87% полиестер и 13% еластин.
Подетално

UNDER ARMOUR RUN STORM е женска јакна за трчање која секоја спортистка без разлика дали се занимава професионално или рекреативно мора да ја има во својот гардеробер. Технологијата UA Storm му помага на ткаенината да ја одврати водата без да го жртвува дишењето. Таа е отпорна на ветер, а издржливиот материјал за истегнување на четири начини обезбедува подобра мобилност, така што ќе бидете фокусирани на постигнување на вашите цели. Опуштената јака обезбедува дополнителна покриеност. Двојните џебови со горната врата и страничниот влез со раката се идеални за мали основни работи. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Внатрешната мрежеста облога и горните слоеви ја зголемуваат можноста за дишење. Со оваа јакна нема да се грижите за временските услови, секогаш ќе бидете подготвени за спортски активности.
Спецификација:

 • Женска јакна за трчање
 • Патент со целосна должина
 • UA Storm технологија
 • Двојни џебови со преклоп и страничен влез
 • Интересна графика
 • Машинско перење
 • Состав: 87% полиестер и 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1373208-469
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош