Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
adidas D.O.N. Excellence T-Shirt
Машка маица
Код на производ:
(IB9403)
adidas

adidas D.O.N. Excellence T-Shirt

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D.O.N. Excellence е машка кошаркарска маичка посветена на познатиот Донован Мичел. Дали имате спортски стил на облекување, ја сакате кошарката и се восхитувате на нејзините ѕвезди? Тогаш оваа аdidas маичка е идеална за вас и мора да најде место во вашата гардероба. Функционална маица која ви дава целосна слобода на движење и брзина по која беше познат Мичел. Планинската графика и палетата на бои се симболични за Јута, клубот во кој играше Мичел и се здоби со афирмација. Облечете ја оваа кошаркарска маица на adidas и блеснете на теренот како ваш идол. Спецификација: Машка кошаркарска маичка Планинска графика Стандарден крој.
Подетално

adidas D.O.N. Excellence е машка кошаркарска маичка посветена на познатиот Донован Мичел. Дали имате спортски стил на облекување, ја сакате кошарката и се восхитувате на нејзините ѕвезди? Тогаш оваа аdidas маичка е идеална за вас и мора да најде место во вашата гардероба. Функционална маица која ви дава целосна слобода на движење и брзина по која беше познат Мичел. Планинската графика и палетата на бои се симболични за Јута, клубот во кој играше Мичел и се здоби со афирмација. Облечете ја оваа кошаркарска маица на adidas и блеснете на теренот како ваш идол.
Спецификација:

 • Машка кошаркарска маичка
 • Планинска графика
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.088 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IB3027
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IC2457
  1.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош