Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX2027-068)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ги долните машки тренерки Nike Sportswear Repeat кои ќе сакате да ги носите повторно и повторно. Без разлика дали одите во продавницата во аголот или се качувате во авион, оваа тренерка ќе ви овозможи максимална удобност и одличен изглед. Ткаенината од која е направена е мека и мазна, а ви овозможува удобност и пријатно чувство. Заострените ногавици и еластичните делови на нив ви овозможуваат со гордост да ги покажете вашите омилени патики. Еластичниот појас има јамка за дополнително прилагодување и персонализација. Страничните џебови обезбедуваат погодно место за вашиот телефон, паричник или клучеви. Спецификација: Машки долни тренерки – lifestyle Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство Прилагодлив еластичен појас Ребрести еластични делови на нозете Странични џебови Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Запознајте ги долните машки тренерки Nike Sportswear Repeat кои ќе сакате да ги носите повторно и повторно. Без разлика дали одите во продавницата во аголот или се качувате во авион, оваа тренерка ќе ви овозможи максимална удобност и одличен изглед. Ткаенината од која е направена е мека и мазна, а ви овозможува удобност и пријатно чувство. Заострените ногавици и еластичните делови на нив ви овозможуваат со гордост да ги покажете вашите омилени патики. Еластичниот појас има јамка за дополнително прилагодување и персонализација. Страничните џебови обезбедуваат погодно место за вашиот телефон, паричник или клучеви.
Спецификација:

 • Машки долни тренерки – lifestyle
 • Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Ребрести еластични делови на нозете
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош