Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ2595-010)
NIKE

NIKE Sportswear Tech

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
2.545 ДЕН
Заштеда: 2.545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech се детски долен дел тренерки за тинејџерки кои нудат топлина во сите прилики. Искористете го максимумот за време на студените денови со овој топол долен дел тренерки изработени од врвно руно. Еластичниот појас овозможува овозможува лесно персонализирање. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања, навлегувањето на студениот воздух и им овозможуваат на вашите нови Nike патики да се истакнат. Страничниот џеб со патент сигурно ќе ги држи сите потребни ситници. Облечете ги овие долен дел тренерки, кои лесно можете да го усогласите со остатокот од вашата гардероба и уживајте во шетањето низ градските улици. Спецификација: Долен дел тренерки за тинејџерки Еластичен прилагодлив појас Состав: 69% памук и 31% полиестер Ребрести манжетни Џеб со патент Машинско перење .
Подетално

Nike Sportswear Tech се детски долен дел тренерки за тинејџерки кои нудат топлина во сите прилики. Искористете го максимумот за време на студените денови со овој топол долен дел тренерки изработени од врвно руно. Еластичниот појас овозможува овозможува лесно персонализирање. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања, навлегувањето на студениот воздух и им овозможуваат на вашите нови Nike патики да се истакнат. Страничниот џеб со патент сигурно ќе ги држи сите потребни ситници. Облечете ги овие долен дел тренерки, кои лесно можете да го усогласите со остатокот од вашата гардероба и уживајте во шетањето низ градските улици.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Ребрести манжетни
 • Џеб со патент
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош