Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки дуксер
Код на производ:
(DX2028-121)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подигнете го вашиот секојдневен изглед на следното ниво со машкиот дуксер Nike Sportswear Repeat. Ткаенината од која е направен овој дуксер е неверојатно мека и пријатна во контакт со кожата, а ви овозможува оптимална топлина. Прилагодливата капа ви нуди дополнителна покриеност по потреба, а кенгурскиот џеб обезбедува место за вашите ситници или ладни раце. Еластичните делови на ракавите и долниот отвор ја задржуваат топлината на телото внатре во дуксерката и држете ја на место додека сте во движење. Спецификација: Машки lifestyle дуксер со капа Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство Еластични делови на ракавите и долниот отвор Кенгурски џеб Прилагодлива капа Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Подигнете го вашиот секојдневен изглед на следното ниво со машкиот дуксер Nike Sportswear Repeat. Ткаенината од која е направен овој дуксер е неверојатно мека и пријатна во контакт со кожата, а ви овозможува оптимална топлина. Прилагодливата капа ви нуди дополнителна покриеност по потреба, а кенгурскиот џеб обезбедува место за вашите ситници или ладни раце. Еластичните делови на ракавите и долниот отвор ја задржуваат топлината на телото внатре во дуксерката и држете ја на место додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер со капа
 • Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство
 • Еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Кенгурски џеб
 • Прилагодлива капа
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош