Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
MONT Nylon
Женска јакна
Код на производ:
(MNA231F506-92)
MONT

MONT Nylon

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За почеток на пролетта, кога сè уште не сте стекнале целосна доверба во сонцето, женската јакна во стилот на Mont Nylon е вистинскиот избор за вас. Стандардната јакна со затворач со патент одлично се вклопува во вашето секојдневие. Страничните џебови со патент нудат простор за безбедно складирање на вашите мали предмети. Kапуљачата со јамка лесно се прилагодува и штити од ветер и дожд. Карактеристиката на брендот Mont се протега по должината на ракавите и задниот дел и на тој начин ја комплетира целокупната естетика на овој модел. Спецификација: Женска јакна Качулка со врвка Странични џебови Затворање со патент Лого на Монт.
Подетално

За почеток на пролетта, кога сè уште не сте стекнале целосна доверба во сонцето, женската јакна во стилот на Mont Nylon е вистинскиот избор за вас. Стандардната јакна со затворач со патент одлично се вклопува во вашето секојдневие. Страничните џебови со патент нудат простор за безбедно складирање на вашите мали предмети. Kапуљачата со јамка лесно се прилагодува и штити од ветер и дожд. Карактеристиката на брендот Mont се протега по должината на ракавите и задниот дел и на тој начин ја комплетира целокупната естетика на овој модел.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Качулка со врвка
 • Странични џебови
 • Затворање со патент
 • Лого на Монт

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош