Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DZ3628-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Liverpool е машки фудбалски дрес. Покажете ја вашата љубов кон вашиот тим во овој фудбалски дрес. Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи удобност без разлика дали играте фудбал со пријателите или навивате за омилениот тим од трибините. Стандардниот крој и кратки ракави овозможуваат лесно комбинирање и го прават функционален и удобен. Значките на фудбалскиот клуб ја истакнуваат вашата посветеност и му оддаваат почит на FC Liverpool. Спецификација: Машка маица за фудбал Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Nike FC Liverpool е машки фудбалски дрес. Покажете ја вашата љубов кон вашиот тим во овој фудбалски дрес. Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи удобност без разлика дали играте фудбал со пријателите или навивате за омилениот тим од трибините. Стандардниот крој и кратки ракави овозможуваат лесно комбинирање и го прават функционален и удобен. Значките на фудбалскиот клуб ја истакнуваат вашата посветеност и му оддаваат почит на FC Liverpool. Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош