Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
MONT Hybrid
Машка јакна
Код на производ:
(MNA231M501-62)
MONT

MONT Hybrid

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle јакна Mont Hybrid ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Kапата и страничните џебови со патенти ќе ве загреат дополнително во ветровитите и дождливите денови. Идеална за преодниот период, нејзиниот едноставен дизајн лесно ќе се вклопи во секоја облека. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont. Спецификација: Машка јакна Капа Затворање со патент Странични џебови со патент Лого на Монт.
Подетално

Машката lifestyle јакна Mont Hybrid ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Kапата и страничните џебови со патенти ќе ве загреат дополнително во ветровитите и дождливите денови. Идеална за преодниот период, нејзиниот едноставен дизајн лесно ќе се вклопи во секоја облека. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Капа
 • Затворање со патент
 • Странични џебови со патент
 • Лого на Монт

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош