Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA231G602-80)
CHAMPION

CHAMPION GIRLS ROCH INSP FULL ZIP HOODY

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 3-4г.
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 3-4г.
XS
S
M
L 11-12г.
XL 13-14г.
2XL 15-16г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA223G601-40
760 ДЕН
Заштеда 55%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA223G603-31
1.370 ДЕН
Заштеда 45%
2.490 ДЕН
Помош