Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
MONT Ultra
Женска јакна
Код на производ:
(MNA231F504-64)
MONT

MONT Ultra

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont Ultra е женска lifestyle јакна која ќе ја збогати вашата гардероба со модерен стил. Женска јакна со капа и јамка на половината ќе ве стопли во постудените денови. Страничните џебови ќе го олеснат складирањето на вашите ситници. Во пределот на половината, ви стојат на располагање последните шлицови доколку сакате дополнително да ја истакнете вашата фигура. На внатрешната страна има лента Мont која придонесува за естетиката на ова парче облека и зрачи со препознатлив стил. Затворањето со патент со преклоп сигурно ќе го држи студениот воздух подалеку од вас. Спецификација: Женска јакна Капа Јамка половината Патент Странични џебови.
Подетално

Mont Ultra е женска lifestyle јакна која ќе ја збогати вашата гардероба со модерен стил. Женска јакна со капа и јамка на половината ќе ве стопли во постудените денови. Страничните џебови ќе го олеснат складирањето на вашите ситници. Во пределот на половината, ви стојат на располагање последните шлицови доколку сакате дополнително да ја истакнете вашата фигура. На внатрешната страна има лента Мont која придонесува за естетиката на ова парче облека и зрачи со препознатлив стил. Затворањето со патент со преклоп сигурно ќе го држи студениот воздух подалеку од вас.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Капа
 • Јамка половината
 • Патент
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош