Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
MONT Wind
Машка јакна
Код на производ:
(MNA231M507-01)
MONT

MONT Wind

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont Wind е машка lifestyle јакна, скроена како совршена заштита од ветер. Затворачот со патент е бариера и заштита од пенетрација на ладен воздух. Страничните џебови нудат простор за складирање на сите ваши потребни ситници без кои не излегувате од дома. Капата со прилагодлива јамка нуди можност за максимално прилагодување кон вас и вашите желби, а во исто време ве заштитува од ветер и дожд. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува добро познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont. Спецификација: Машка јакна Капа со јамка Странични џебови Затворање со патент Лого на Мont.
Подетално

Mont Wind е машка lifestyle јакна, скроена како совршена заштита од ветер. Затворачот со патент е бариера и заштита од пенетрација на ладен воздух. Страничните џебови нудат простор за складирање на сите ваши потребни ситници без кои не излегувате од дома. Капата со прилагодлива јамка нуди можност за максимално прилагодување кон вас и вашите желби, а во исто време ве заштитува од ветер и дожд. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува добро познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Капа со јамка
 • Странични џебови
 • Затворање со патент
 • Лого на Мont

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош