Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
Машка јакна
Код на производ:
(MNA231M505-03)
MONT

MONT Reversible

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont Reversible е машка, lifestyle јакна, исклучително практична и погодна за преодниот период. Капата на овој модел ќе ви обезбеди топлина и заштита од ветер и дожд, а во исто време ќе придонесе за лежерен изглед. Страничните џебови со патент овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети или едноставно можете да ги загреете рацете кога ќе почувствувате потреба. Она што го издвојува овој модел од другите е моќта на трансформација благодарение на фактот што има две лица. Затоа, бидете сигурни дека ова е модел на кој никогаш нема да ви здодее. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Mont. Спецификација: Машка јакна со две лица Капа Странични џебови со патент Затворање со патент Лого Mont.
Подетално

Mont Reversible е машка, lifestyle јакна, исклучително практична и погодна за преодниот период. Капата на овој модел ќе ви обезбеди топлина и заштита од ветер и дожд, а во исто време ќе придонесе за лежерен изглед. Страничните џебови со патент овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети или едноставно можете да ги загреете рацете кога ќе почувствувате потреба. Она што го издвојува овој модел од другите е моќта на трансформација благодарение на фактот што има две лица. Затоа, бидете сигурни дека ова е модел на кој никогаш нема да ви здодее. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Mont.
Спецификација:

 • Машка јакна со две лица
 • Капа
 • Странични џебови со патент
 • Затворање со патент
 • Лого Mont

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош