Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
Женска јакна
Код на производ:
(BV3685-011)
NIKE

NIKE V-TEKSTIL

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
2.476 ДЕН
Заштеда: 3.714 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DX1798-522
6.624 ДЕН
Заштеда 35%
10.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DD5449-601
3.959 ДЕН
Заштеда 35%
6.090 ДЕН
Помош