Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детски дуксер
Код на производ:
(DX5008-532)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Размислувањето за тоа што да облечете наутро не мора да биде тешко со Nike Air Cropped Hoodie за тинејџерки. Ја имате омилената маица и омилените хеланки со висок струк, а сега ви претставуваме дуксер за совршена комбинација. Како дел од нашата сезонска колекција на Nike Air, таа е неверојатно мека и удобна, така што најважните информации за вас ќе бидат во колку бои е достапен. Fleece е супер-мека и лесна ткаенина, која ви овозможува и оптимална топлина. Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор го одржуваат дуксерот на место додека се движите. Скратен по должина, паѓа на вашите колкови, така што совршено се комбинира со долен дел со висок струк. Неговото стандардно вклопување значи дека не е премногу тесно, не е премногу широк - всушност, токму онака како што треба да биде за да ви обезбеди целосна удобност. Спецификација: Дуксер lifestyle за тинејџерки Силиконско лого „Nike Air“. Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Размислувањето за тоа што да облечете наутро не мора да биде тешко со Nike Air Cropped Hoodie за тинејџерки. Ја имате омилената маица и омилените хеланки со висок струк, а сега ви претставуваме дуксер за совршена комбинација. Како дел од нашата сезонска колекција на Nike Air, таа е неверојатно мека и удобна, така што најважните информации за вас ќе бидат во колку бои е достапен. Fleece е супер-мека и лесна ткаенина, која ви овозможува и оптимална топлина. Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор го одржуваат дуксерот на место додека се движите. Скратен по должина, паѓа на вашите колкови, така што совршено се комбинира со долен дел со висок струк. Неговото стандардно вклопување значи дека не е премногу тесно, не е премногу широк - всушност, токму онака како што треба да биде за да ви обезбеди целосна удобност.
Спецификација:

 • Дуксер lifestyle за тинејџерки
 • Силиконско лого „Nike Air“.
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош