Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
Код на производ:
(HT2164)
adidas

adidas Short Length Solid Swim Shorts

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Некои луѓе едноставно сакаат вода. Ако сте тоа вие, земете ги машките шорцеви за капење adidas SOLID и поминете го денот на плажа или базен. Завршивте со водени активности, уживајте во одбојка на плажа или во ресторан на брегот. Лесната, удобна ткаенина брзо се суши, благодарение на водоотпорната завршница, за да можете повторно да скокате во базенот и да се разладите. Внатрешните мрежести гаќички нудат дополнителна покриеност. Должината на моделот и еластичниот појас со внатрешна јамка нудат целосна слобода на движење и персонализирано вклопување. Направен од 100% рециклиран материјал, производот е само едно од решенијата за завршување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за капење Внатрешни мрежести гаќички Еластичен појас со внатрешна јамка Мрежести џебови Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Некои луѓе едноставно сакаат вода. Ако сте тоа вие, земете ги машките шорцеви за капење adidas SOLID и поминете го денот на плажа или базен. Завршивте со водени активности, уживајте во одбојка на плажа или во ресторан на брегот. Лесната, удобна ткаенина брзо се суши, благодарение на водоотпорната завршница, за да можете повторно да скокате во базенот и да се разладите. Внатрешните мрежести гаќички нудат дополнителна покриеност. Должината на моделот и еластичниот појас со внатрешна јамка нудат целосна слобода на движење и персонализирано вклопување. Направен од 100% рециклиран материјал, производот е само едно од решенијата за завршување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Внатрешни мрежести гаќички
 • Еластичен појас со внатрешна јамка
 • Мрежести џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
  850 ДЕН
  Заштеда 55%
  1.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas 3 STRIPES FAD CLX SHORT- VERY SHORT LENGTH се машки шорцеви за пливање кои ќе ви...
  871 ДЕН
  Заштеда 65%
  2.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Како освежувачко смуди со манго, овие шорцеви на adidas и даваат на плажата релаксирана...
  871 ДЕН
  Заштеда 65%
  2.488 ДЕН
  Помош