за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
adidas Short Length Solid Swim Shorts
Код на производ: HT2161
adidas

adidas Short Length Solid Swim Shorts

Код на производ: HT2161
Код на производителот: LBS88
Некои луѓе едноставно сакаат вода. Ако сте тоа вие, земете ги машките шорцеви за капење adidas SOLID и поминете го денот на плажа или базен. Завршивте со водени активности, уживајте во одбојка на плажа или во ресторан на брегот. Лесната, удобна ткаенина брзо се суши, благодарение на водоотпорната завршница, за да можете повторно да скокате во базенот и да се разладите. Внатрешните мрежести гаќички нудат дополнителна покриеност. Должината на моделот и еластичниот појас со внатрешна јамка нудат целосна слобода на движење и персонализирано вклопување. Направен од 100% рециклиран материјал, производот е само едно од решенијата за завршување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за капење Внатрешни мрежести гаќички Еластичен појас со внатрешна јамка Мрежести џебови Состав: 100% рециклиран полиестер.
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
944 ДЕН
Заштеда: 944 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Некои луѓе едноставно сакаат вода. Ако сте тоа вие, земете ги машките шорцеви за капење adidas SOLID и поминете го денот на плажа или базен. Завршивте со водени активности, уживајте во одбојка на плажа или во ресторан на брегот. Лесната, удобна ткаенина брзо се суши, благодарение на водоотпорната завршница, за да можете повторно да скокате во базенот и да се разладите. Внатрешните мрежести гаќички нудат дополнителна покриеност. Должината на моделот и еластичниот појас со внатрешна јамка нудат целосна слобода на движење и персонализирано вклопување. Направен од 100% рециклиран материјал, производот е само едно од решенијата за завршување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Внатрешни мрежести гаќички
 • Еластичен појас со внатрешна јамка
 • Мрежести џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорц
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Пливање
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Boban
  Boban
  15.06.2024. 18:34
  Jovica
  Jovica
  13.05.2024. 16:28
  adidas Short Length Solid Swim Shorts
  Шорц
  adidas Short Length Solid Swim Shorts