Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX1544-010)
NIKE

NIKE Therma-FIT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во удобноста и топлината додека вежбате во машките долни тренерки Nike Therma-FIT. Со неговата удобност и регулација на топлина подготвени сте да тренирате без разлика на студот. Технологијата Nike Therma-FIT помага да се задржи природната топлина на телото за да се загреете во студено време. Руното е неверојатно меко и создава пријатно чувство во контакт со кожата, а во исто време обезбедува оптимална топлина. Страничните џебови се одлично место за вашите основни работи. Спецификација: Машки тренерки за тренинг Nike Therma-FIT технологија за задржување на природната топлина на телото Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Еластични делови на нозете Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Уживајте во удобноста и топлината додека вежбате во машките долни тренерки Nike Therma-FIT. Со неговата удобност и регулација на топлина подготвени сте да тренирате без разлика на студот. Технологијата Nike Therma-FIT помага да се задржи природната топлина на телото за да се загреете во студено време. Руното е неверојатно меко и создава пријатно чувство во контакт со кожата, а во исто време обезбедува оптимална топлина. Страничните џебови се одлично место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Nike Therma-FIT технологија за задржување на природната топлина на телото
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на нозете
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош