за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION 19
CHAMPION 19
CHAMPION 19
CHAMPION 19
Код на производ: CHA231B805-10
CHAMPION

CHAMPION 19

Код на производ: CHA231B805-10
Оваа маица Champion BOYS 19 го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Тоа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Сведениот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесна и пријатна за носење. Урбаниот принт низ целиот преден дел на маицата го комплетира спортскиот стил на маичка за ова момче. Спецификација: Маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав.
Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
790 ДЕН
474 ДЕН
474 ДЕН
Заштеда: 316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа маица Champion BOYS 19 го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Тоа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Сведениот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесна и пријатна за носење. Урбаниот принт низ целиот преден дел на маицата го комплетира спортскиот стил на маичка за ова момче.
Спецификација:

 • Маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Марија
   Марија

   15.05.2023. 13:40

  Слични производи

  CHAMPION 19
  Маица
  CHAMPION 19